Mazda automobiliam skirta – dviejų mygtukų, rakto korpuso viršutine dalis (be geležėlės)

10.00 

Tinka Mazda modeliams,kuriu rakto korpusas su dviem mygtukais.

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Produkto kodas: MAZD-0017 Kategorijos: , Žymos: , Brand:

Aprašymas

Mazda automobiliam skirta – dviejų mygtukų, rakto korpuso viršutinė dalis, be geležtės

Pristatome Mazda modelio automobiliui skirtą dviejų mygtukų rakto korpuso viršutinę dalį, be geležtės. Ji tinkama Mazda  modeliams, kurių rakto korpusas su dviem mygtukais.

Raktų korpusai svarbūs, siekiant, kad raktas Jums tinkamai tarnautų. Jie turėtų būti tvarkingi, nesulūžę, neįskilę ir be kitų pažeidimų. Taigi siūlome už prieinamą kainą pasikeisti seną Mazda modelio rakto korpusą. Tačiau svarbu nepamiršti ir to, kad kokybiškam automobilio eksploatavimui reikalingas ir automobilinių raktų programavimas. Mes ne tik parduodame raktų korpusus bei nuotolinio valdymo raktus, bet ir programuojame raktus.

Tai atliekame greitai, profesionaliai ir kokybiškai, o savo darbams ir prekėms suteikiame garantiją, nes gerbiame klientą ir laikomės požiūrio, kad kiekviena mūsų parduodama prekė ar suteikiama paslauga turi turėti kokybę patvirtinantį dokumentą. O, galbūt, Jūs turite ne tik Mazda, bet ir Renault automobilį ar ketinate įsigyti šį Prancūzų gražuolį ateityje? Šiuo atveju mes taip pat galime padėti, nes prekiaujame Renault automobilių užvedimo kortelėmis ir atliekame jų pririšimą prie automobilio, bei remontą.

Programuojame raktus Vilniuje.  Tai teigiame atsakingai ir su pagarba savo profesijai. Mūsų įmonės meistrai nuolat tobulinasi seminaruose ir kursuose, skirtuose raktų gamintojams. Technologijas, naudojamas mūsų darbe, taip pat nuolat tobuliname tuo tikslu, kad automobilinių raktų programavimas būtų atliekamas kokybiškai ir operatyviai.

Raktų gamyba Vilniuje tampa vis populiaresne paslauga. Todėl svarbu nesuklysti renkantis. Jeigu Jums prireikė naujo rakto korpuso ar nuotolinio valdymo rakto, o gal norite atlikti automobilinių raktų programavimą, – pasikliaukite mumis! Mes – pasiruošę Jums padėti!

Raktų gamyba Mazda automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atidarymas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.