Mercedes raktų gamyba, programavimas

(1 kliento atsiliepimas)

Mercedes raktų gamyba

Domina raktų gamyba? Reikalingas rakto korpusas? Prašome įvesti savo kontaktinius duomenis, automobilio gamybos datą, automobilio markę, modelį ir mes netrukus susisieksime su Jumis.  Mob.tel.: +370 (604) 515 07

  Mercedes raktų gamyba. Kai kurios transporto rūšys žymiai skiriasi nuo kitų. Pavyzdžiui, „Mersedes Benz”  raktai taip pat turi savų ypatybių. Nagrinėjant automobilius su mechanine uždegimo spyna galima drąsiai pasakyti, kad neįmanoma pasidaryti papildomų rakto kopijų.

  Naudinga informacija

  Naudojant dublikatą negalima užvesti variklio, o tiksliau – tai galima padaryti tik vieną kartą, o raktas, kuriuo anksčiau buvo užvedamas transportas, nustos veikti. Tokie gaminiai veikia pagal kintamo kodo sistemą. Rakto luste, vykstant eiliniam variklio paleidimui, kodas pasikeičia pagal specialų algoritmą. Variklis paleidžiamas tuo momentu, kai informacija automobilyje ir rakte sutampa.

  Išimtis yra „Mercedes” sunkvežimiai (pavyzdžiui, „Actros”). Lengviesiems automobiliams naudojama ir kita raktų kategorija – raktas-„žuvytė”. Iš tikrųjų tokio išmaniojo gaminio forma primena vandens gyvūną. Jis valdomas ne mechaniškai, o elektroniškai. Naudojimo metu vyksta kontaktų jungimas, ir jau pats užraktas įrašo ritės pagalba. Aplink raktą susidaro indukcinis laukas – maitinimo šaltinis. Įmontuota į anteną plokštė palengvina proceso eigą.

  Akivaizdu, kad „Mercedes“ elektroniniai raktai veikia be maitinimo elementų. Kai vienas iš jų patenka į užraktą ir „supranta“ tai, naudodamas infraraudonųjų spindulių kanalą, „prisistato“ spynai. Pastaroji palygina duomenis, esančias atmintyje, su rakto informaciją, ir perduoda gautą informaciją į vairo veleno elektrinį blokatorių. Pastarasis taip pat palygina gautus duomenis su jau turimais duomenimis. Jei rezultatas yra teigiamas, jis nustumia fiksatorių, ir vairas yra atlaisvinamas. Jei viskas įvyko be problemų, atblokuojamas užraktas ir pasukamas raktas. Dabar raktas gali būti laisvai pasuktas. Štai ir viskas, variklis veikia.

  Kai kurie „Mercedes” modeliai taip pat gaminami su siųstuvais-imtuvais. Tai užima mažiau laiko specialistams, lyginant su aukščiau minėtų produktų gamyba. Jei reikia, jie pagamins jums ir atlenkiamą raktą.

  Automobilių raktų gamyba Vilniuje

   • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
   • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
   • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
   • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
   • Avarinis automobilių atrakinimas
   • Prekyba raktais, raktų korpusais
   • DPF / FAP programinis išjungimas
   • EGR programinis šalinimas
   • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
   • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
   • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

  prekes išsiunčiame per 3d.d.*

   

  Mob.tel.: +370 (604) 515 07

  PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!

  Adresas:
  Alnos g.  5, Vilnius. LT-06231

  Darbo laikas:
  I-VII
  10.00 – 22.00

  Alnos g. 5

  Aprašymas

  Aukščiausios klasės “Mercedes” automobilių raktų gamybos ir programavimo paslaugos

  Mercedes-Benz reiškia aukštą kokybę, prabangą ir technologinę pažangą. Tokiems automobiliams skirti raktai reikalauja išskirtinio dėmesio. Mes specializuojamės teikdami visas su “Mercedes” automobilių raktais susijusias paslaugas – nuo atsarginių raktų gamybos ir programavimo iki automobilių raktų remonto.

  “Mercedes” automobilių atsarginių raktų gamyba ir programavimas

  Atsarginis “Mercedes” raktas yra ne tik patogumas, bet ir būtinybė, kad jūsų automobilis būtų saugus ir nepertraukiamai eksploatuojamas. Teikiame atsarginių raktų jūsų “Mercedes” automobiliui gamybos ir programavimo paslaugą, naudodami pažangiausias technologijas, užtikrinančias tikslų atitikimą jūsų automobiliui.

  Visiškai prarastų “Mercedes” raktų gamyba ir programavimas

  Net jei praradote visus savo “Mercedes” automobilio raktelius, galime padėti. Naudojame modernius raktų gamybos ir programavimo metodus ir įrangą, todėl galime pagaminti tikslią jūsų originalaus rakto kopiją, neleisdami juo pasinaudoti pašaliniams asmenims.

  Skubus “Mercedes” automobilių atrakinimas

  Suprantame, kad atvejai, kai rakteliai paliekami automobilyje, gali nutikti kiekvienam. Todėl siūlome avarinio “Mercedes” automobilių atrakinimo paslaugą, užtikrinančią, kad automobilis bus atidarytas greitai ir saugiai, be jokios žalos.

  Mercedes automobilių raktų remontas

  Jei jūsų “Mercedes” raktelis prastai veikia arba yra sugadintas, galite pasikliauti mūsų paslaugomis. Mūsų specialistai turi patirties remontuojant “Mercedes” automobilių raktelius ir užtikrina, kad raktelis vėl bus visiškai funkcionalus.

  Tiek pametus raktelius, tiek prireikus atsarginio papildomo rakto, tiek taisant sugedusį raktą, mes siūlome kompleksines “Mercedes” automobilių raktų paslaugas. Mūsų specialistų komanda turi išsamių žinių ir patirties, susijusios su “Mercedes” rakteliais, todėl galime užtikrinti greitą, efektyvų ir patikimą darbą. Kad ir kokie būtų jūsų poreikiai, galite pasikliauti, kad išspręsime bet kokias problemas, susijusias su jūsų “Mercedes” automobilio rakteliais.

  Specializuotas “Mercedes” vairo užrakto remontas (ELV)

  Elektroninis vairo užraktas (ELV) atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant jūsų “Mercedes” saugumą. Tačiau žinome, kad kai kuriuose “Mercedes” modeliuose, ypač W204 ir W208 kėbulo modeliuose, gali kilti šio įrenginio problemų.

  Problemos sprendimas naudojant vairo užrakto emuliatorių

  Vienas veiksmingiausių problemos sprendimo būdų – naudoti vairo užrakto emuliatorių. Emuliatorius prijungiamas prie automobilio sistemos ir imituoja įprastą vairo užrakto veikimą, todėl galima saugiai ir patikimai vairuoti.

  Šis metodas turi keletą privalumų. Visų pirma, emuliatoriaus įrengimas paprastai užtrunka daug trumpiau nei originalaus užrakto remontas. Antra, emuliatoriai dažnai būna patikimesni nei suremontuoti ELVi, todėl problema išsprendžiama visam laikui.

  Vairo užrakto remonto galimybė

  Nepaisant emuliatoriaus privalumų, taip pat siūlome originalios vairo užrakto remonto paslaugą. Jei klientas pageidauja išsaugoti originalų įrenginį, mūsų specialistai gali jį suremontuoti naudodami kokybiškus komponentus ir specializuotus įrankius. Tačiau verta pažymėti, kad remontas gali užtrukti ilgiau ir pareikalauti papildomų išlaidų, palyginti su emuliatoriaus įrengimu.

  Bet kokiu atveju pasirinkimas visada priklauso nuo kliento. Mūsų darbas – pasiūlyti variantus ir padėti jums pasirinkti geriausią jūsų “Mercedes”.

  Dažnai užduodami klausimai

  1. Kiek laiko užtrunka pagaminti ir užprogramuoti naują “Mercedes” raktą?

  Laikas gali skirtis priklausomai nuo užduoties sudėtingumo, tačiau paprastai procesas trunka nuo 30 minučių iki kelių valandų.

  2. Ar galiu gauti atsarginį “Mercedes” raktą, jei jau turiu vieną?

  Taip, galime pagaminti ir suprogramuoti atsarginį raktą jūsų automobiliui, kad ir tuo atveju, jei jau turite vieną veikiantį raktą.

  3. Ką turėčiau daryti, jei praradau visus savo mersedeso raktelius?

  Jei praradote visus automobilio raktelius, galime pagaminti naują raktą ir užprogramuoti jį taip, kad jis veiktų su jūsų automobiliu.

  4. Ar galima patekti į mano mersedesą jo nesugadinus?

  Taip, mes naudojame pažangius metodus ir įrankius, kad atidarytume automobilius nesugadindami automobilio ar spynelės.

  5. Ką turėčiau daryti, jei mano “Mercedes” raktelis sugedo?

  Siūlome “Mercedes” raktų remonto paslaugą. Jei jūsų raktelis sulūžo arba yra sugadintas, mūsų specialistai gali atkurti jo funkcionalumą.

  6. Kokio tipo rakteliai naudojami “Mercedes” automobiliuose?

  Mercedes automobiliuose naudojami elektroniniai raktai, kuriems reikia specialaus programavimo.

  7. Kiek laiko trunka “Mercedes” automobilio vairo užrakto (ELV) remontas?

  Laikas gali skirtis priklausomai nuo problemos sudėtingumo ir pasirinkto sprendimo – naudoti emuliatorių arba remontuoti originalią spyną.

  8. Kas geriau: naudoti vairo užrakto emuliatorių ar remontuoti originalų įrenginį?

  Pasirinkimas, ar naudoti emuliatorių, ar remontuoti originalų užraktą, priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir aplinkybių. Emuliatoriai paprastai siūlo greitą ir patikimą sprendimą, o remontas gali išsaugoti originalų įrenginį.

  9. Ar galima išspręsti vairo užrakto problemą bet kuriame “Mercedes” modelyje?

  Taip, mes dirbame su daugeliu “Mercedes” modelių, įskaitant W204 ir W208 kėbulus, kuriuose vairo užrakto problemos yra dažnos.

  10. Kokias garantijas teikiate savo paslaugoms?

  Daugumai savo paslaugų siūlome garantijas. Išsamesnės informacijos apie mūsų garantijų sąlygas teiraukitės mūsų vadybininko.

  Papildoma informacija

  Brand

  Mercedes

  1 atsiliepimas apie Mercedes raktų gamyba, programavimas

  1. blank

   Maksimas Čučuk

   Raktas per 30 minučių

  Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.