Mercedes raktų gamyba | Programavimas

(1 kliento atsiliepimas)


Mob.tel.: +370 (604) 515 07

PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!

Adresas:
Alnos g.  5, Vilnius. LT-06231

Darbo laikas:
I-VII
10.00 – 22.00

Alnos g. 5

Aprašymas

Mercedes raktų gamyba

Mercedes raktų gamyba. Kai kurios transporto rūšys žymiai skiriasi nuo kitų. Pavyzdžiui, „Mersedes Benz”  raktai taip pat turi savų ypatybių. Nagrinėjant automobilius su mechanine uždegimo spyna galima drąsiai pasakyti, kad neįmanoma pasidaryti papildomų rakto kopijų.

Naudinga informacija

Naudojant dublikatą negalima užvesti variklio, o tiksliau – tai galima padaryti tik vieną kartą, o raktas, kuriuo anksčiau buvo užvedamas transportas, nustos veikti. Tokie gaminiai veikia pagal kintamo kodo sistemą. Rakto luste, vykstant eiliniam variklio paleidimui, kodas pasikeičia pagal specialų algoritmą. Variklis paleidžiamas tuo momentu, kai informacija automobilyje ir rakte sutampa.

Išimtis yra „Mercedes” sunkvežimiai (pavyzdžiui, „Actros”). Lengviesiems automobiliams naudojama ir kita raktų kategorija – raktas-„žuvytė”. Iš tikrųjų tokio išmaniojo gaminio forma primena vandens gyvūną. Jis valdomas ne mechaniškai, o elektroniškai. Naudojimo metu vyksta kontaktų jungimas, ir jau pats užraktas įrašo ritės pagalba. Aplink raktą susidaro indukcinis laukas – maitinimo šaltinis. Įmontuota į anteną plokštė palengvina proceso eigą.

Akivaizdu, kad „Mercedes“ elektroniniai raktai veikia be maitinimo elementų. Kai vienas iš jų patenka į užraktą ir „supranta“ tai, naudodamas infraraudonųjų spindulių kanalą, „prisistato“ spynai. Pastaroji palygina duomenis, esančias atmintyje, su rakto informaciją, ir perduoda gautą informaciją į vairo veleno elektrinį blokatorių. Pastarasis taip pat palygina gautus duomenis su jau turimais duomenimis. Jei rezultatas yra teigiamas, jis nustumia fiksatorių, ir vairas yra atlaisvinamas. Jei viskas įvyko be problemų, atblokuojamas užraktas ir pasukamas raktas. Dabar raktas gali būti laisvai pasuktas. Štai ir viskas, variklis veikia.

Kai kurie „Mercedes” modeliai taip pat gaminami su siųstuvais-imtuvais. Tai užima mažiau laiko specialistams, lyginant su aukščiau minėtų produktų gamyba. Jei reikia, jie pagamins jums ir atlenkiamą raktą.

 

Papildoma informacija

Brand

Mercedes

1 atsiliepimas apie Mercedes raktų gamyba | Programavimas

  1. blank

    Maksimas Čučuk

    Raktas per 30 minučių

Pridėti atsiliepimą