Mitsubishi Lancer | Outlander | Endeavor | Galant dviejų mygtukų pultelis

13.00 

Tinka:
Mitsubishi Lancer
Outlander
Endeavor

Aprašymas

Mitsubishi dviejų mygtukų pultelis

Pristatome dviejų mygtukų pultelį, skirtą „Mitsubishi“ Lancer, Outlander, Endeavor, Galant modeliams. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Raktų programavimas

Savo klientams galime pasiūlyti ne tik raktų korpusus, pultelius, bet ir automobilinių raktų programavimą. Programuojame raktus daugeliui automobilių. Atliekame tai profesionaliai, operatyviai ir palankiomis klientui kainomis. Programuojame raktus Vilniuje. Tačiau savo būstinėje laukiame ne tik sostinės, bet ir kitų miestų gyventojų. Juk automobilio saugumas, kurį užtikrina profesionalus raktų programavimas, atperka kelionės išlaidas. O profesionalumą mes Jums garantuojame!

Automobilių programavimas – sudėtinga užduotis. Žiūrime į ją atsakingai. Todėl nuolat keliame savo meistrų kvalifikaciją ir atnaujiname technologijas. Raktų gamyba Vilniuje užsiima ne viena įmonė. Mūsų konkurencinis pranašumas: palankios kainos ir platesnis paslaugų spektras.

Be jau aptartų prekių ir paslaugų, prekiaujame ir Renault užvedimo kortelėmis. Vykdome Renault Scenic, Megane, Laguna, Espace, Vel Satis užvedimo kortelių pririšimą prie automobilio. Atliekame visapusišką užvedimo kortelių remontą. Keičiame sulūžusius ar susidėvėjusius kortelių korpusus. Esate visada laukiami mūsų būstinėje. Užsukite ir įsitikinkite prekių ir paslaugų gausa!

Avarinis automobilių atrakinimas

Nemalonu patekti į situacija, kai negali patekti į savo paties automobilį. Taip kartais nutinka, kai raktai užtrenkiami automobilyje. Arba nusėda akumuliatorius ir nereaguoja pultas. O gal netyčia nulaužėte raktą užvedimo spynelėje ar durelėse? Kad ir koks iš išvardintų nemalonumų nutiko, mūsų meistrai pasiruošę Jums padėti bet kuriuo paros metu. Skambinkite kontaktuose nurodytu telefonu ir mes Jums padėsime! Atvykstame į iškvietimus bet kurioje Vilniaus miesto ar rajono dalyje.

Tad nelaužykite galvos, kaip patekti į automobilį, jeigu jo atrakinimo sistema užsiblokavusi ar sugedusi. Kvieskite į pagalbą profesionalus. Mėgindami patys atrakinti automobilį, galite jam pakenkti. Mūsų meistrai naudoja modernią sertifikuotą įrangą, kuri leidžia atrakinti užsiblokavusius automobilius greitai bei saugiai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mitsubishi Lancer | Outlander | Endeavor | Galant dviejų mygtukų pultelis”