Nissan Micra | Almera | Primera dviejų mygtukų rakto korpusas

13.00 

Tinka:
Nissan Micra
Nissan Almera
Nissan Primera

Aprašymas

Dviejų mygtukų rakto korpusas

Pristatome dviejų mygtukų rakto korpusą, tinkantį „Nissan“ Micra, Almera, Primera modeliams. Daugelis vairuotojų skundžiasi raktų korpusų nepatvarumu. Jie dažnai skyla, nusidėvi ar, iškritę iš rankų, sulūžta. Jeigu taip nutiko ir Jums, nesijaudinkite! Mūsų parduotuvėje rasite platų raktų korpusų, taip pat ir nuotolinio valdymo raktų pasirinkimą.

Tačiau tai – dar ne viskas. Specializuojamės ir „Renault“ užvedimo kortelių ir jų programavimo srityje. Mūsų įmonėje atliekamas „Renault“ Scenic, Megane, Laguna, Espace, Vel Satis kortelių pririšimas prie automobilio. Taip pat – šių kortelių remontas.

Raktų programavimas

Žinoma, programuojame raktus ne tik „Renault“, bet ir daugeliui kitų automobilių. Tai darome naudodami naujausias ir pažangiausias technologijas. O programavimo procesu užsiima šios srities profesionalai. Programuojame raktus Vilniuje, bet jau esame pamėgti ir kitų miestų vairuotojų. Jie džiaugiasi kokybiškai atliktu darbu, kuris atperka kelionės į sostinę išlaidas. Patariame ir Jums prisijungti prie patenkintų mūsų klientų rato.

Automobilinių raktų programavimas – sudėtingas darbas, todėl jį atlikti turi, išimtinai, tik profesionalai. Kodėl turite pasitikėti mumis? Todėl, kad turime didelį patirties bagažą, tačiau niekada nesustojame tobulėti. Dalyvaujame raktininkams skirtuose kursuose ir seminaruose. O svarbiausia, visada siekiame kainos ir kokybės santykį paversti kuo palankesniu klientui. Taigi raktų gamyba Vilniuje, mūsų įmonėje – puikus pasirinkimas! Mes rūpinamės, kad Jūsų raktai automobiliams Jums tarnautų ištikimai ir be problemų.

Avarinis automobilių atrakinimas

Visiems kartais tenka papulti į nemalonią situaciją, kai neišeina papulti į nuosavą automobilį. Ką tokiu atveju daryti? Visų pirma – nepanikuoti ir kviesti avarinio automobilių atrakinimo meistrus. Jeigu Jums iškilo tokia problema, skambinkite puslapio apačioje nurodytu telefonu ir mes Jums padėsime! Avarinis automobilio atidarymas mūsų specialistų vykdomas visame Vilniaus mieste ir rajone. Į iškvietimus reaguojame bet kuriuo paros metu.

Pas klientą atvykstame su specialia, sertifikuota įranga. Ji leidžia atrakinti užsiblokavusį automobilį greitai bei saugiai. Avarinį automobilio atrakinimą atliekame visų markių automobiliams. Nepanikuokite, jeigu Jūsų automobilis neatsirakina. Kvieskite mūsų meistrus. Ir, svarbiausia – nebandykite automobilio atrakinti patys. Galite pabloginti situaciją.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nissan Micra | Almera | Primera dviejų mygtukų rakto korpusas”