Nissan Micra | Almera | Primera | X-Trail modifikuotas rakto korpusas

14.99 

Nissan modifikuotas raktas galima pakeisti paprastą raktą į modernų pultelio tipo raktą. Užsakydami nurodykite geležtės tipą

Aprašymas

Programuojame raktus daugeliui automobilių markių. Susisiekite su mumis, jeigu Jums reikia patikimos, greitos ir kokybiškos paslaugos. Programuojame raktus Vilniuje.

Nissan modifikuotas raktas

Nissan modifikuotas raktas – galima pakeisti paprastą raktą į modernų, pultelio tipo raktą (kai raktas susisklendžia į korpuso vidų, o norint atrakinti tereikia spustelėti specialų mygtuką, esantį ant korpuso, ir raktas automatiškai iššoka).

Raktas tinka: Micra, Almera, Primera, X-Trail modeliams. Raktą sudaro 2 mygtukai, atliekantys atrakinimo ir užrakinimo funkcijas. Užsakydami raktą nurodykite geležtės tipą.

Automobilinių raktų programavimas tampa vis populiaresne paslauga tarp „Nissan“ vairuotojų, nes vis daugiau jų įsisąmonina šios paslaugos naudą jų automobilio saugumui. Mūsų klientai pažymi, kad džiaugiasi galėdami iš vienų rankų savo „Nissan“ automobiliui gauti ir rakto korpusą ir jo programavimą. Apie automobilinių raktų programavimą skaitykite čia.

Raktų gamyba Vilniuje, raktai su imobilaizeriais (įrenginiais, kontroliuojančiais variklio užvedimą), transponderiai – visi šie pažangiausi automobilinės technikos gaminiai nuo šiol gali tarnauti ir Jūsų „Nissan“ automobiliui už pasakišką kainą!

Raktai automobiliams – mūsų įmonės specializacijos sritis. Į savo pareigą – užtikrinti Jūsų „Nissan“ automobilio saugumą, naudojant specialią įrangą, bei pritaikant raktus individualiai Jums – žiūrime itin atsakingai. Iš visų jėgų stengiamės, kad mūsų klientas liktų patenkintas aptarnavimo kokybe, kultūra bei operatyvumu. Jūs galite tuo įsitikinti! Susisiekite su mumis arba atvykite adresu: Įsruties g. 22, Vilnius (prieš atvykstant būtina susitarti dėl laiko, tel. 8 604 51 507). Su malonumu lauksime Jūsų!

 

Programuojame raktus daugeliui automobilių markių. Susisiekite su mumis, jeigu Jums reikia patikimos, greitos ir kokybiškos paslaugos. Programuojame raktus Vilniuje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nissan Micra | Almera | Primera | X-Trail modifikuotas rakto korpusas”