Opel Movano | Renault Trafic | Vivaro | Nissan Primastar dviejų mygtukų rakto korpusas

10.00 

Tinka:
Opel Movano
Opel Vivaro
Renault Trafic
Nissan Primastar

Aprašymas

„Opel“ Movano, „Renault“ Trafic, Vivaro, „Nissan“ Primastar dviejų mygtukų rakto korpusas

Pristatome dviejų mygtukų rakto korpusą, tinkantį Opel Movano, Opel Vivaro, Renault Trafic ir Nissan Primastar modeliams. Jeigu Jums būtinas naujas rakto korpusas – esate kaip tik tame puslapyje, kurio Jums reikia. Raktų korpusai, nuotolinio valdymo raktai, „Renault“ užvedimo kortelės – visa tai vienoje vietoje – mūsų svetainėje. Tad kviečiame užsukti kiekvieną vairuotoją, besirūpinantį savo automobiliu!

Norime trumpai Jus supažindinti su gana nauju automobilinių raktų rinkoje produktu – „Renault“ užvedimo kortelėmis. Tai patogus būdas valdyti Jūsų automobilio užvedimo ir atrakinimo sistemą. „Renault“ užvedimo kortelės yra pririšamos prie konkretaus automobilio.

Mes visada siekiame būti žingsniu priekyje. Todėl mūsų įmonėje rasite visą užvedimo kortelių aptarnavimo spektrą. Programuojame jas, remontuojame, keičiame sulūžusius ar nusidėvėjusius kortelių korpusus. Parduodame naujus užvedimo kortelių korpusus.

Raktų programavimas

Mes programuojame ne tik „Renault“ užvedimo korteles, bet ir kitų markių automobilių raktus. Programuojame raktus ne vienerius metus. Sukaupta patirtimi naudojamės savo paslaugų tobulinimui ir Jūsų individualių poreikių tenkinimui. Programuojame raktus Vilniuje ir su malonumu laukiame Jūsų mūsų būstinėje. Tik, prašome, prieš atvykstant, susitarti dėl laiko. Galite skambinti telefonu, nurodytu puslapio apačioje.

Automobilinių raktų programavimas mūsų meistrų atliekamas profesionaliai ir greitai. Jus nustebins paslaugos kokybė! Dėl kokybiško darbo raktų gamyba Vilniuje vis dažniau patikima mums. Mūsų specializacija – raktai automobiliams. Tad patikėkite saviškius mums ir nesigailėsite!

Avarinis automobilių atrakinimas

Jeigu Jums nepasisekė ir negalite atidaryti savo automobilio, mes Jums padėsime. Atvyksime pagal Jūsų iškvietimą į bet kurią Vilniaus ar jo rajono vietą. Avarinis automobilių atidarymas mūsų meistrų vykdomas visą parą. Todėl nesijaudinkite ir skambinkite mums! Telefono numeris nurodytas puslapio apačioje. Jūsų automobilį atrakinsime naudodami sertifikuotą įrangą, kuri padeda tai atlikti saugiai ir greitai.

Tik nebandykite automobilio atidaryti patys, nes galite sugadinti užrakinimo mechanizmą. Patikėkite šią užduotį mūsų įmonės meistrams. Jie jau yra avariniu būdu atidarę ne vieną automobilį. O įgyta patirtis padeda jiems savo darbą atlikti puikiai. Kreipkitės ir mes greitai atvyksime į Jūsų nurodytą vietą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Opel Movano | Renault Trafic | Vivaro | Nissan Primastar dviejų mygtukų rakto korpusas”