Renault Master | Modus | Clio | Twingo trijų mygtukų rakto korpusas

12.00 

Renault trijų mygtukų rakto korpusas,tinka:

Clio

Modus

Laguna

Megane

 

 

 

Aprašymas

Renault Clio, Modus, Master, Twingo trijų mygtukų rakto korpusas

 

Pristatome trijų mygtukų rakto korpusą, tinkantį „Renault“ Clio, Modus, Master, Twingo modeliams. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Raktų programavimas

Mes ne tik prekiaujame raktais ir jų korpusais, bet ir programuojame raktus. Programuojame raktus Vilniuje, bet galime pasidžiaugti, susilaukiantys klientų ir iš kitų Lietuvos miestų gyventojų. Atvykite ir Jūs! Įsitikinsite mūsų meistrų kvalifikacija ir parduodamų prekių bei teikiamų paslaugų kokybe. Automobilinių raktų programavimas – tai, kas mums yra daugiau nei darbas. Tai mūsų aistra, kuria norime pasidalinti su Jumis!

Raktų gamyba Vilniuje užsiima ne viena įmonė. Kodėl turėtumėte rinktis mus? Nes mes esame automobilinių raktų profesionalai. Savo darbe naudojame naujausias technologijas. Nuolat keliame meistrų kvalifikaciją. Raktai automobiliams itin svarbi kiekvieno vairuotojo rūpesčių dalis. Mes tai suprantame ir norime Jums padėti susitvarkyti su šiuo rūpesčiu sklandžiai ir greitai! Patikėkite šiuos rūpesčius mums – Jūsų kelionė bus saugi ir sklandi. O saugumas – išskirtinė vertybė, į kurią investuotos lėšos atsiperka su kaupu.

Avarinis automobilių atrakinimas

Kartais patenkame į tokią nemalonią situaciją, kai mums prireikia avarinio automobilio atrakinimo. Jeigu taip atsitiko ir Jums, nesijaudinkite ir kvieskite mus. Kontaktus rasite svetainės apačioje. Avarinis automobilio atidarymas mūsų meistrų bus atliktas greitai, saugiai ir profesionaliai. Mes naudojame specialią, sertifikuotą įrangą, kuri skirta būtent avariniam automobilių atrakinimui.

Nesvarbu su kokia problema susidūrėte, mes jums padėsime atrakinti ir užvesti Jūsų automobilį. Nepatariame bandyti patiems patekti į užsitrenkusį automobilį. Galite pakenkti. Patikėkite šį darbą mūsų meistrams. Į iškvietimus atvykstame bet kuriuo paros metu. Avarinis automobilių atrakinimas mūsų specialistų vykdomas bet kurioje Vilniaus miesto ar rajono dalyje. Padėsime Jums išspręsti nemalonią situaciją, o Jūs vėl džiaugsitės vairuodami savo mylimą automobilį. Mes suprantame, kad automobilis – daugiau nei transporto priemonė!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Renault Master | Modus | Clio | Twingo trijų mygtukų rakto korpusas”