Volvo keturių mygtukų pultelio korpusas

11.00 

Volvo pultelio korpusas

Aprašymas

 Volvo rakto korpusas

Pristatome keturių mygtukų rakto korpusą, skirtą Volvo automobiliams. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Galingo ir gražaus automobilio valdymo malonumo neturėtų temdyti nuolatinis rūpestis dėl jo saugumo, palikus automobilį be priežiūros. Atsikratyti tokio tipo nerimavimų Jums padės Volvo raktų programavimas. Programuojame raktus ne tik Volvo, bet ir daugeliui kitų automobilių markių.

Programuojame raktus Vilniuje ir kviečiame pasidomėti šia paslauga plačiau. Suklusti turėtų tie automobilininkai, kurių šeimos autoparką, be Volvo, puošia dar ir Renault markės automobilis. Kviečiame pasinaudoti išskirtinai Jums teikiamomis paslaugomis. Prekiaujame Renault užvedimo kortelėmis. Esant reikalui, keičiame sulūžusius ar susidėvėjusius kortelių korpusus. Remontuojame ir programuojame Renault užvedimo korteles. Taip pat, be jau išvardintų paslaugų ir parduodamų prekių, atliekamas „Renault“ kortelių pririšimas prie automobilio.

Automobilinių raktų programavimas – atsakinga sritis. Todėl mes investuojame į savo paslaugų tobulinimą. Atnaujiname naudojamas technologijas. Keliame meistrų kvalifikaciją. Todėl raktų gamyba Vilniuje, mums įsiliejus į rinką, įgavo profesionalesnį pobūdį. Jeigu Jums svarbu, kad raktai automobiliams būtų profesionalūs ir patikimi – kreipkitės į mus.

Avarinis automobilio atrakinimas

Dar viena mūsų siūloma paslauga – avarinis automobilio atrakinimas. Kartais susiklosto nedėkinga situacija, kai rakteliai užtrenkiami automobilio viduje. Tokiu atveju, norint atrakinti automobilį, reikia pašalinti blokavimo sistemą. Taip yra dėl specialios įrangos, kuri veikia taip, kad praėjus tam tikram laikui po užtrenkimo, durys užrakinamos. Taigi tokia situacija priverčia ieškoti profesionalų pagalbos. Čia Jums į pagalbą skubame mes!

Automobilių atrakinimas – dar viena mūsų teikiama paslauga. Nemėginkite to padaryti patys, nes galite tik sugadinti susiklosčiusią situaciją. Nes neturinčiam reikiamų žinių žmogui, tai padaryti tikrai sudėtinga. Galite pažeisti užrakinimo mechanizmą ir tada rūpesčių bus dar daugiau. Todėl avarinį automobilio atrakinimą patikėkite mums – šios srities profesionalams. Avarinį atrakinimą atliksime be jokios žalos Jūsų automobiliui.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Volvo keturių mygtukų pultelio korpusas”