Audi automobiliam skirtas – rakto nuotolinis valdymas 2/3 mygtukai

45.00 

Audi automobiliam skirta, –  rakto nuotolinio valdymo sistema (pultas).

Audi TT A3 3 mygtukai 433MHz
PN:4DO 837 231 D

Audi 3+1 mygtukai su Panic 315MHz
PN:4DO 837 231G

Audi 3+1 mygtukai su Panic 4DO 837 231 M
315MHz

Audi 3 mygtukai 4DO 837 231 N 434MHz

Audi 3+1 mygtukai su Panic
4DO 837 231 P

Audi 2 mygtukai 433MHz
4DO 837 231 R

Audi 3 mygtukai 434MHZ
4D0 837 231 A

Audi 3 mygtukai  434MHZ
4D0 837 231 K

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Produkto kodas: AUD-0013 Kategorijos: , Žymos: , Brand:

Aprašymas

Audi automobiliam skirta, –  rakto nuotolinio valdymo sistema (pultas) 2/3 mygtukai

 Programuojame raktus daugeliui automobilių markių. Užsukę į mūsų internetinę parduotuvę, galėsite ne tik užsisakyti raktų programavimą savo „Audi“ ar kitos markės automobiliui, bet ir išsirinkti nuotolinio valdymo raktus ar automobilinių raktų korpusą, jeigu Jūsų turėtasis sudužo, įskilo ar dėl kitų priežasčių norite jį pakeisti nauju.

Dirbdami vadovaujamės principu, kad kliento automobilio saugumas – svarbiausias dalykas, kuriuo pasirūpinti turime operatyviai, sklandžiai ir už prieinamą kainą. Štai kodėl mūsų kolektyve dirba tik patyrę specialistai, programuotojai, o detales užsakome tik iš patikimų tiekėjų. Patikėkite mums savo automobilio saugumą ir mes Jūsų nenuvilsime. Kreipkitės, norėdami suprogramuoti raktus, įsigyti automobilinių raktų korpusus ar nuotolinio valdymo sistemas.

Aprašymas

Siūlome Jums „Audi“  automobiliam skirtą, rakto nuotolinio valdymo sistemą (pultą), su 2, 3 arba 3+1 mygtukais (prisideda Panic mygtukas). Šios nuotolinio valdymo sistemos veikia 315, 433, 434 MHz dažniais.

Automobilinių raktų programavimas nestovi vietoje. Tobulėja technologijos. Neatsiliekame ir mes. Stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis raktų gamybos tendencijomis ir plėsti savo siūlomų prekių ir paslaugų asortimentą. Mūsų klientai, užsisakę „Audi“ rakto nuotolinio valdymo sistemą, ja naudojasi be rūpesčių ir dėkoja mums už kokybišką produktą. Teigiamas grįžtamasis ryšys – kiekvieno verslininko siekis. Mes šio tikslo pasiekiame atidumo, kruopštumo ir profesionalumo dėka.

Raktų gamyba Vilniuje – vis labiau populiarėjanti paslaugų sfera, todėl joje išsilaiko tik patikimi gamintojai. Didžiuojamės, kad mūsų klientų ratas vis labiau plečiasi ir vairuotojai, pasinaudoję mūsų siūlomomis paslaugomis ir prekėmis, rekomenduoja mus savo draugams ir pažįstamiems.

Raktai automobiliams – nuo šiol vienoje parduotuvėje: http://raktai-automobiliams.lt. Užsukite pas mus, jeigu Jūsų „Audi“ ar kitos markės automobiliui reikia naujos nuotolinio valdymo sistemos, norite suprogramuoti raktus arba pakeisti automobilio rakto korpusą. Nesvarbu, pametėte senąjį ar jis sudužo, mes greitai ir profesionaliai pakeisime jį nauju.

Raktų gamyba Audi automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atrakinimas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.