Audi rakto nuotolinis valdymas 2/3 mygtukai

45.00 

Audi rakto nuotolinio valdymo sistema (pultas).

Audi TT A3 3 mygtukai 433MHz
PN:4DO 837 231 D

Audi 3+1 mygtukai su Panic 315MHz
PN:4DO 837 231G

Audi 3+1 mygtukai su Panic 4DO 837 231 M
315MHz

Audi 3 mygtukai 4DO 837 231 N 434MHz

Audi 3+1 mygtukai su Panic
4DO 837 231 P

Audi 2 mygtukai 433MHz
4DO 837 231 R

Audi 3 mygtukai 434MHZ
4D0 837 231 A

Audi 3 mygtukai  434MHZ
4D0 837 231 K

[bws_googleplusone]

Aprašymas

Audi rakto nuotolinio valdymo sistema (pultas) 2/3 mygtukai

 

Programuojame raktus daugeliui automobilių markių. Užsukę į mūsų internetinę parduotuvę, galėsite ne tik užsisakyti raktų programavimą savo „Audi“ ar kitos markės automobiliui, bet ir išsirinkti nuotolinio valdymo raktus ar automobilinių raktų korpusą, jeigu Jūsų turėtasis sudužo, įskilo ar dėl kitų priežasčių norite jį pakeisti nauju.

Programuojame raktus Vilniuje, tačiau galime išsiųsti užsakytą prekę ir į kitus Lietuvos miestus. Norėdami užsisakyti raktus savo „Audi“ ar kitos markės automobiliui, sekite šia nuoroda. Jūsų pageidaujamą prekę saugiai ir greitai pristatysime registruota siunta Lietuvos paštu.

Dirbdami vadovaujamės principu, kad kliento automobilio saugumas – svarbiausias dalykas, kuriuo pasirūpinti turime operatyviai, sklandžiai ir už prieinamą kainą. Štai kodėl mūsų kolektyve dirba tik patyrę specialistai, programuotojai, o detales užsakome tik iš patikimų tiekėjų. Patikėkite mums savo automobilio saugumą ir mes Jūsų nenuvilsime. Kreipkitės, norėdami suprogramuoti raktus, įsigyti automobilinių raktų korpusus ar nuotolinio valdymo sistemas.

Aprašymas

Siūlome Jums „Audi“ markės rakto nuotolinio valdymo sistemą (pultą), su 2, 3 arba 3+1 mygtukais (prisideda Panic mygtukas). Šios nuotolinio valdymo sistemos veikia 315, 433, 434 MHz dažniais.

Automobilinių raktų programavimas nestovi vietoje. Tobulėja technologijos. Neatsiliekame ir mes. Stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis raktų gamybos tendencijomis ir plėsti savo siūlomų prekių ir paslaugų asortimentą. Mūsų klientai, užsisakę „Audi“ rakto nuotolinio valdymo sistemą, ja naudojasi be rūpesčių ir dėkoja mums už kokybišką produktą. Teigiamas grįžtamasis ryšys – kiekvieno verslininko siekis. Mes šio tikslo pasiekiame atidumo, kruopštumo ir profesionalumo dėka.

Raktų gamyba Vilniuje – vis labiau populiarėjanti paslaugų sfera, todėl joje išsilaiko tik patikimi gamintojai. Didžiuojamės, kad mūsų klientų ratas vis labiau plečiasi ir vairuotojai, pasinaudoję mūsų siūlomomis paslaugomis ir prekėmis, rekomenduoja mus savo draugams ir pažįstamiems.

Raktai automobiliams – nuo šiol vienoje parduotuvėje: http://raktai-automobiliams.lt. Užsukite pas mus, jeigu Jūsų „Audi“ ar kitos markės automobiliui reikia naujos nuotolinio valdymo sistemos, norite suprogramuoti raktus arba pakeisti automobilio rakto korpusą. Nesvarbu, pametėte senąjį ar jis sudužo, mes greitai ir profesionaliai pakeisime jį nauju.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Audi rakto nuotolinis valdymas 2/3 mygtukai”