Cadillack nuotolinio valdymo raktas 3/5 mygtukų

98.00 

Cadillack nuotolinio valdymo raktas.Galima užsakyti raktus su 3 arba 5 mygtukais.Yra Amerikos (315MHz) ir Europos (433MHz) rinkai tinkančių raktų.

[bws_googleplusone]

Aprašymas

Cadillack nuotolinio valdymo raktas 3/5 mygtukų

 

Pristatome Cadillack nuotolinio valdymo raktą, kurį galite užsisakyti su 3 arba 5 mygtukais. Yra Amerikos (315 MHz) ir Europos (433 MHz) rinkai tinkančių raktų. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Jūsų Cadillack automobiliui galime pasiūlyti ne tik nuotolinio valdymo raktus, bet ir raktų programavimą. Programuojame raktus, siekdami optimalaus kokybės ir kainos santykio, bei maksimaliai patenkintų klientų poreikių. Programuojame raktus Vilniuje, tačiau mūsų paslaugas jau spėjo įvertinti ir kitų miestų gyventojai. Automobilinių raktų programavimas – sritis, kurioje jaučiamės stiprūs ir savo klientams užtikriname greitai atliekamą ir kokybišką paslaugą.

Taip pat mūsų parduotuvėje galite įsigyti automobilinių raktų korpusų. Tai paklausi detalė, nes raktų korpusai dažnai nukenčia, yra pažeidžiami ir dėl to juos tenka keisti. Raktų korpusus ir nuotolinio valdymo raktus parduodame didžiajai daliai automobilių markių ir modelių. Todėl apsilankę mūsų parduotuvėje būsite nustebinti ne tik prekių gausa, bet ir jų kokybe, maloniu mūsų personalo aptarnavimu.

Sakoma, kad kelias neklysta – jis rodo, kur link mums judėti. Niekada nesuklysite, jei pasirinksite teisingą kryptį. Tikrai nesuklysite, pasirinkdami mūsų įmonę, kaip ištikimą Jūsų kelionių palydovę. Mes dirbame tam, kad Jūsų kelionės būtų sėkmingos nuo automobilio atrakinimo ir jo užvedimo, iki galutinio kelionės tikslo.

Raktų gamyba Vilniuje – sritis, kurioje su malonumu dirbame jau ne vienerius metus, o sukauptą patirtį ir žinias investuojame į tobulesnį raktų gamybos ir programavimo procesą. Nuolat keliame savo meistrų kvalifikaciją ir rūpinamės, kad mūsų naudojama technika būtų moderniausia ir atitiktų visus šių laikų rinkos raktų gamybos ir programavimo sferai keliamus reikalavimus.

Raktai automobiliams, jų keitimas ir programavimas – rūpesčiai, su kuriais anksčiau ar vėliau susiduria daugelis vairuotojų. Svarbiausia, iškilus problemai, žinoti, kur kreiptis pagalbos. Kreipkitės į mus – su malonumu padėsime!

 

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Cadillack nuotolinio valdymo raktas 3/5 mygtukų”