Ford Fairmont | Falcon | Fairlane nuotolinio valdymo pultas

29.00 

Ford nuotolinio valdymo pultas,užsakant nurodyti mygtukų skaičių ir dažnį. 

Neturime

Aprašymas

Ford Fairmont, Falcon, Fairlane nuotolinio valdymo pultas

Pristatome Ford nuotolinio valdymo pultą. Jis skirtas Fairmont, Falcon, Fairlane modeliams. Užsakydami nurodykite mygtukų skaičių ir dažnį. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Mes prekiaujame nuotolinio valdymo raktais ir raktų korpusais automobiliams. Taip pat programuojame raktus. Raktų programavimas rekomenduotinas visiems vairuotojams, susirūpinusiems savo automobilio saugumu. Lietuvoje daugėja automobilių vagysčių. Todėl svarbu transporto priemonę aprūpinti ne tik signalizacija. Reikalingi ir prie automobilio pririšti, t. y. suprogramuoti, raktai.

Įdiegus atitinkamas sistemas eliminuojama atviros vagystės galimybė. Tokia vagyste vadinamas bandymas pavogti automobilį, pasisavinus raktelius. Dėl programavimo metu sudiegtų mechanizmų, atrakinti automobilį gali tik jo savininkas. O galimam vagišiui atėmus raktelius jam to padaryti nepavyks. Štai kodėl automobilinių raktų programavimas toks svarbus. Taip pat verta pasigaminti suprogramuoto rakto dublikatą. Kitaip, pametę raktelius, nepateksite į automobilio vidų. Teks kviesti meistrus. Turint dublikatą, to galima išvengti.

Programuojame raktus Vilniuje. Mūsų įmonėje dirba tik patyrę meistrai. Jie suteiks visas reikalingas paslaugas tam, kad Jūsų automobilio užvedimas būtų sklandus. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime! Jūsų Ford automobilis nusipelno tinkamo požiūrio į saugumą. Pakelkite jo saugumo lygį užsisakę raktų programavimą.

Automobilinių raktų programavimas

Automobilinių raktų programavimas – atsakingas ir sudėtingas procesas. Todėl šį darbą verta patikėti tik profesionalams. Mūsų įmonė šioje srityje dirba jau ne vienerius metus. Didžiuojamės sukaupta patirtimi, bet nesustojame tobulėti. Nuolat diegiame technologines naujoves, keliame meistrų kvalifikaciją.

Sakoma, kad tūkstančio žingsnių kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Jūsų kelionės automobiliu prasideda nuo jo atrakinimo ir užvedimo. Pasirūpinkite, kad kiekviena Jūsų kelionė praeitų sklandžiai. Raktų gamyba Vilniuje – konkurencinga sritis. Tačiau mes jaučiamės joje užtikrinti, dėl vis didėjančio klientų rato. Tai mums įrodo, kad einame teisinga kryptimi. Raktai automobiliams tobulėja. Nestovime vietoje ir mes. Kreipkitės dabar!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ford Fairmont | Falcon | Fairlane nuotolinio valdymo pultas”