Nuotolinio valdymo pultas – skirtas Ford Fairmont | Falcon | Fairlane

29.00 

Ford automobiliam skirtas, – nuotolinio valdymo pultas, užsakant nurodyti mygtukų skaičių ir dažnį. 

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Aprašymas

Ford Fairmont, Falcon, Fairlane automobiliam skirtas, –  nuotolinio valdymo pultas

Pristatome Ford automobiliam skirtą, – nuotolinio valdymo pultą. Jis skirtas Fairmont, Falcon, Fairlane modeliams. Užsakydami nurodykite mygtukų skaičių ir dažnį.

Mes prekiaujame nuotolinio valdymo raktais ir raktų korpusais automobiliams. Taip pat programuojame raktus. Raktų programavimas rekomenduotinas visiems vairuotojams, susirūpinusiems savo automobilio saugumu. Lietuvoje daugėja automobilių vagysčių. Todėl svarbu transporto priemonę aprūpinti ne tik signalizacija. Reikalingi ir prie automobilio pririšti, t. y. suprogramuoti, raktai.

Įdiegus atitinkamas sistemas eliminuojama atviros vagystės galimybė. Tokia vagyste vadinamas bandymas pavogti automobilį, pasisavinus raktelius. Dėl programavimo metu sudiegtų mechanizmų, atrakinti automobilį gali tik jo savininkas. O galimam vagišiui atėmus raktelius jam to padaryti nepavyks. Štai kodėl automobilinių raktų programavimas toks svarbus. Taip pat verta pasigaminti suprogramuoto rakto dublikatą. Kitaip, pametę raktelius, nepateksite į automobilio vidų. Teks kviesti meistrus. Turint dublikatą, to galima išvengti.

Programuojame raktus Vilniuje. Mūsų įmonėje dirba tik patyrę meistrai. Jie suteiks visas reikalingas paslaugas tam, kad Jūsų automobilio užvedimas būtų sklandus. Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime! Jūsų Ford automobilis nusipelno tinkamo požiūrio į saugumą. Pakelkite jo saugumo lygį užsisakę raktų programavimą.

Automobilinių raktų programavimas

Automobilinių raktų programavimas – atsakingas ir sudėtingas procesas. Todėl šį darbą verta patikėti tik profesionalams. Mūsų įmonė šioje srityje dirba jau ne vienerius metus. Didžiuojamės sukaupta patirtimi, bet nesustojame tobulėti. Nuolat diegiame technologines naujoves, keliame meistrų kvalifikaciją.

Sakoma, kad tūkstančio žingsnių kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Jūsų kelionės automobiliu prasideda nuo jo atrakinimo ir užvedimo. Pasirūpinkite, kad kiekviena Jūsų kelionė praeitų sklandžiai. Raktų gamyba Vilniuje – konkurencinga sritis. Tačiau mes jaučiamės joje užtikrinti, dėl vis didėjančio klientų rato. Tai mums įrodo, kad einame teisinga kryptimi. Raktai automobiliams tobulėja. Nestovime vietoje ir mes. Kreipkitės dabar!

Raktų gamyba Ford automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atrakinimas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.