Nuotolinio valdymo raktas – skirtas Ford Fusion | Mondeo 3+1

64.95 

Ford nuotolinio valdymo raktas (433MHz arba 315MHz,4D60 transponderis).

Produkto kodas: FORD-0011 Kategorijos: , Žymos: , , Brand:

Aprašymas

Ford Fusion, Mondeo  automobiliam skirtas – 3+1 mygtukų, nuotolinio valdymo raktas

Pristatome Ford Fusion, Ford Mondeo automobiliam skirtą – nuotolinio valdymo raktą, tinkantį Fusion ir Mondeo modeliams. Galite rinktis veikiančius 433 arba 315 MHz dažniais. Rakto viduje įdiegtas 4D60 transponderis. Sulaužėte ar pametėte savo Ford raktą? O gal Jums reikia papildomo raktų komplekto? Siūlome išsirinkti ir užsisakyti elektroninio Ford rakto su transponderiu gamybą ir programavimą.

Mūsų siūlomas išmanusis raktas su įmontuotu transponderiu (čipu) garantuos Jūsų automobilio apsaugą nuo nesankcionuoto įsilaužimo. Taigi patogūs naudoti ir eksploatuoti Ford nuotolinio valdymo raktai – geras būdas išspręsti automobilio saugumo klausimą.

Mūsų įmonėje galite ne tik įsigyti kone visų automobilių markių ir modelių raktų. Mes taip pat programuojame raktus. Savo darbo praktikos metu pastebėjome, kad Ford raktai itin paklausūs. Ir tai nestebina. Šio automobilio vairuotojai vertina aukštą kokybę, inovatyvumą, elegantišką dizainą ir patogų valdymą. Stengiamės kuo daugiau šio automobilio savybių suteikti ir savo gaminamiems bei programuojamiems Ford raktams.

Programuojame raktus Vilniuje ir iš klientų, įsigyjančių raktus su transponderiu, dažnai sulaukiame klausimo, kuo jie pranašesni? Dabar trumpai aptarsime tokių raktų privalumus, kad Jums būtų lengviau apsispręsti, kokį raktą įsigyti. Tradicinį ar su transponderiu?

Elektroniniai Ford raktai

Elektroniniai Ford rakteliai – dalis apsaugos sistemos, diegiamos kartu su imobilaizeriu. Pastarasis įtaisomas automobilio viduje. Šis tandemas leidžia kontroliuoti visas elektronines automobilio funkcijas ir variklio užvedimą. Transponderis identifikuoja unikalų rakto kodą ir, esant sutapimui, aktyvuoja automobilio valdymo sistemas. Suteikia galimybę atidaryti visas automobilio spynas, tačiau tik labai nedideliu atstumu, kas eliminuoja atviros vagystės galimybę.

Automobilinių raktų programavimas – mums daugiau nei tik darbas. Tai mūsų aistra! Domimės visomis savo specialybės naujovėmis. Darbe diegiame šiuolaikines technologijas. Todėl, kai domėsitės raktų gamyba Vilniuje, užsukite į mūsų būstinę. Raktai automobiliams – visoms automobilių markėms ir modeliams!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nuotolinio valdymo raktas – skirtas Ford Fusion | Mondeo 3+1”