Ford Falcon pultelis

40.00 

FORD Falcon (2002-2007) 304MHZ nuotolinio valdymo pultas

Aprašymas

Ford Falkon pultelis

 

Pristatome Ford Falkon nuotolinio valdymo pultą. Jis tinka modeliams, pagamintiems nuo 2002 iki 2007 m. Veikia 304 MHz dažniu. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Mes ne tik prekiaujame nuotolinio valdymo pultais ir raktų korpusais. Pagrindinė mūsų teikiama paslauga – raktų programavimas. Programuojame raktus visų markių ir modelių automobiliams. Raktų programavimas itin atsakingas darbas. Nuo jo priklauso automobilio saugumas. Todėl savo darbe mes neleidžiame sau aplaidumo. Viską atliekame preciziškai, naudodami naujausias technologijas. Programuojame raktus Vilniuje, tačiau mūsų paslaugomis naudojasi ir kitų miestų gyventojai. Jie vertina mūsų darbo kokybę. Suteikite sau galimybę įvertinti mūsų darbą ir Jūs!

Automobilinių raktų programavimas aktualus daugeliui šiuolaikinių automobilių savininkų. Šiuolaikinėse transporto priemonėse neapsiribojama vien mechaniniu užrakinimu. Šiuolaikiniai automobilių raktai apsaugoti elektroniniu kodu. Dėl tokio automobilio apsaugos būdo atrakinimas tampa prieinamas tik savininkui. Daugiau apie šiame procese veikiančias technologijas ir raktų programavimą, skaitykite čia.

Raktų gamyba Vilniuje

Raktų gamyba Vilniuje tampa vis populiaresne paslauga. Atsiranda vis daugiau jos teikėjų. Todėl svarbu nesuklysti renkantis. Jeigu Jūsų Ford reikalingas raktų programavimas, – pasikliaukite mumis!  Negaiškite ir užsisakykite raktų programavimą. Nedidelė investicija atneš Jums ženklią naudą. Jūsų automobiliui pritaikytas ir pagal automobilio markę suprogramuotas raktas taps saugumo garantija.

Sakoma, kad jaustis visiškai saugiam yra pavojinga. Automobilių vagysčių skaičius auga ir ignoruoti šį faktą – neracionalu. Pasirūpinkite raktų programavimu šiandien! Automobilinių raktų programavimas mūsų įmonėje vykdomas, laikantis visų aukščiausių kokybės reikalavimų. Taip pat daug dėmesio skiriame žmogiškajam faktoriui. Rūpinamės savo įmonės darbuotojų kompetentingumu. Jie nuolat atnaujina savo žinias kursuose ir seminaruose, skirtuose raktininkams.

Raktai automobiliams

Raktai automobiliams – mūsų darbo sritis ir bendrybė, jungianti mus su Jumis. Kadangi interesai abipusiai – rezultatai gali tik nudžiuginti! Jūs kreipiatės į mus, o mes pasirūpiname Jūsų automobilio saugumu.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ford Falcon pultelis”