Pultelis – skirtas Ford Falcon

40.00 

FORD Falcon (2002-2007)  automobiliam skirtas –  304MHZ nuotolinio valdymo pultas

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Produkto kodas: FORD-0014 Kategorijos: , Žymos: , , Brand:

Aprašymas

Pultelis – skirtas Ford Falcon

 

Pristatome Ford Falkon skirtą, –  nuotolinio valdymo pultą. Jis tinka modeliams, pagamintiems nuo 2002 iki 2007 m. Veikia 304 MHz dažniu.

Mes ne tik prekiaujame nuotolinio valdymo pultais ir raktų korpusais. Pagrindinė mūsų teikiama paslauga – raktų programavimas. Programuojame raktus visų markių ir modelių automobiliams. Raktų programavimas itin atsakingas darbas. Nuo jo priklauso automobilio saugumas. Todėl savo darbe mes neleidžiame sau aplaidumo. Viską atliekame preciziškai, naudodami naujausias technologijas. Programuojame raktus Vilniuje, tačiau mūsų paslaugomis naudojasi ir kitų miestų gyventojai. Jie vertina mūsų darbo kokybę. Suteikite sau galimybę įvertinti mūsų darbą ir Jūs!

Automobilinių raktų programavimas aktualus daugeliui šiuolaikinių automobilių savininkų. Šiuolaikinėse transporto priemonėse neapsiribojama vien mechaniniu užrakinimu. Šiuolaikiniai automobilių raktai apsaugoti elektroniniu kodu. Dėl tokio automobilio apsaugos būdo atrakinimas tampa prieinamas tik savininkui. Daugiau apie šiame procese veikiančias technologijas ir raktų programavimą, skaitykite čia.

Raktų gamyba Vilniuje

Raktų gamyba Vilniuje tampa vis populiaresne paslauga. Atsiranda vis daugiau jos teikėjų. Todėl svarbu nesuklysti renkantis. Jeigu Jūsų Ford reikalingas raktų programavimas, – pasikliaukite mumis!  Negaiškite ir užsisakykite raktų programavimą. Nedidelė investicija atneš Jums ženklią naudą. Jūsų automobiliui pritaikytas ir pagal automobilio markę suprogramuotas raktas taps saugumo garantija.

Sakoma, kad jaustis visiškai saugiam yra pavojinga. Automobilių vagysčių skaičius auga ir ignoruoti šį faktą – neracionalu. Pasirūpinkite raktų programavimu šiandien! Automobilinių raktų programavimas mūsų įmonėje vykdomas, laikantis visų aukščiausių kokybės reikalavimų. Taip pat daug dėmesio skiriame žmogiškajam faktoriui. Rūpinamės savo įmonės darbuotojų kompetentingumu. Jie nuolat atnaujina savo žinias kursuose ir seminaruose, skirtuose raktininkams.

Raktai automobiliams

Raktai automobiliams – mūsų darbo sritis ir bendrybė, jungianti mus su Jumis. Kadangi interesai abipusiai – rezultatai gali tik nudžiuginti! Jūs kreipiatės į mus, o mes pasirūpiname Jūsų automobilio saugumu.

Raktų gamyba Ford automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atrakinimas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.