Ford Focus | Mondeo | Fiesta nuotolinio valdymo raktas

86.00 

Ford nuotolinio valdymo raktas (433MHz).

Aprašymas

Ford Focus, Mondeo, Fiesta nuotolinio valdymo raktas

 Pristatome Ford Focus, Mondeo, Fiesta nuotolinio valdymo raktą, veikiantį 433 MHz dažniu. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Galbūt Jums reikalingas ne tik Ford nuotolinio valdymo raktas, bet ir raktų programavimas? Tada pataikėte ten, kur reikia! Mes programuojame raktus ne tik Ford, bet ir daugeliui kitų markių automobiliams. Tačiau Ford raktai išsiskiria savo populiarumu. Turbūt taip yra, nes mūsų šalyje Ford markė – itin populiari. Toks pasirinkimas paaiškinamas tuo, kad šiame automobilyje puikiai dera funkcionalumas, patikimumas ir ekonomiškumas. Jeigu ir Jus sužavėjo šios Ford savybės ir norite užtikrinti jo saugumą, kreipkitės į mus! Nes vienas patikimiausių būdų užtikrinti transporto priemonės saugumą – pasirūpinti jos raktų programavimu.

Programuojame raktus Vilniuje

Programuojame raktus Vilniuje, tačiau galite kreiptis ir tuo atveju, jei gyvenate kitur. Kelionė atsipirks 100 procentų, nes mūsų teikiamos paslaugos – aukščiausios kokybės! Tai patvirtina vis platėjantis patenkintų klientų ratas. Džiaugiamės, sulaukdami grįžtamojo ryšio. Kiekviena nuoširdi padėka – stimulas mums tobulėti.

Automobilinių raktų programavimas nestovi vietoje. Tobulėja technologijos. Neatsiliekame ir mes. Atnaujiname savo naudojamas technologijas ir keliame meistrų kvalifikaciją. Todėl, jeigu Jums reikalingas automobilinių raktų programavimas, patikėkite jį mums! Raktų gamyba Vilniuje užsiima nemažai įmonių. Tačiau, mūsų konkurenciniai pranašumai: operatyvumas, kokybė ir palankios kainos. Individuliai žvelgiame į kiekvieną klientą.

Raktai automobiliams – daugiau nei tik įrankis. Tai galimybė judėti į priekį ir keliauti. O kiekviena kelionė – šiek tiek panaši į pasaką. Nesvarbu, kad tai nebūtinai kelionė aplink pasaulį. Net jeigu keliaujate tiesiog nuo namų iki darbo. Žinoma, kad sėkmingai kelionei svarbus sklandus automobilio užvedimas. O palikus automobilį stovėjimo vietoje, norisi jį ten ir surasti. Paprasčiau tariant – itin svarbus Jūsų automobilio saugumas. Šiuos aspektus gali garantuoti profesionalus automobilinių raktų programavimas. Todėl negaiškite ir parašykite mums!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ford Focus | Mondeo | Fiesta nuotolinio valdymo raktas”