Lexus raktų gamyba

Gaminame, programuojame  raktus, elektroninius (smart) raktus Lexus  automobiliams.

  • Lexus raktų gamyba

  • Lexus raktų programavimas

  • Lexus raktų remontas

  • Lexus raktų korpusai

  • Lexus raktų gamyba, programavimas

  • Avarinis Lexus automobilių atrakinimas


Adresas:
Pilaitė, Varnės g. 46
Vilnius
LT-06261

Darbo laikas:
I-VII
10.00 – 22.00

PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!


Susisiekime:

Tel. Nr.: +370 604 51 507
Skype: [skype-status]
El.paštas: susisiekti
Sekite mus Facebook

Aprašymas

„Lexus“ yra viena iš prestižiškiausių automobilių markių. Tokių transporto priemonių savinikai priprato prie komforto ir prie to, kad kiekviena mašinos detalė yra kruopščiai apgalvota. Atitinkamas gamintojas pasirūpino netgi raktų dublikatų gamyba, esant reikalui (pametus originalą arba padidėjus transporto priemonės naudotojų skaičiui). Mūsų dirbtuvė  suteiks jums tokias paslaugas.

Pagrindiniai proceso niuansai

Užsisakyti kopijas jūsų „Lexus“ automobiliui galima mūsų dirbtuvėje. Klientas turės pateikti originalų raktą ir automobilio dokumentus. Jei raktas buvo pamestas, galima pagaminti dublikatą remiantis modelio informacija ir automobilio modifikacija. Tačiau toks variantas galimas tik tuo atveju, jei užraktas, įrengtas gamintojo gamykloje, nebuvo pakeistas.

Svarbu paminėti, kad yra kelios užrakinimo sistemų rūšys. Tipas, naudojamas konkretaus automobilio apsaugai, dažniausiai priklauso nuo jo komplektacijos, gamybos metų ir modelio. Yra klasikiniai mechaniniai raktai (su ištraukiamu, varstomu mechanizmu arba be jo), o taip pat tokie, kurie papildomai siunčia radijo signalą.

Nuo rakto tipo labai priklauso dublikato gaminimo sudėtingumas. Dažniausiai be pačio rakto kopijos reikia užsisakyti iš gamintojo ir naują lustą. Reikalas yra tas, kad toks miniatiūrinis įrenginys perduoda unikalų kiekvienam automobiliui signalą į pagrindinį kompiuterį. Tik užprogramuotam elektroniniam kodui sutapus su gaunamu iš lusto kodu bus atblokuotos durys. Tarp kitko, Rusijoje ir Europoje jo dažnis yra 433 Mhz.

Raktų dublikatų gamyba „Lexus“ automobiliams yra supaprastintas, nes šių transporto priemonių gamintojas tiekia į rinką raktų ruošinius. Be to, jei kyla problemos tik su rakto korpusu, pavyzdžiui, galima atskirai įsigyti jo plastikines dalis arba komplektą su atidarymo mygtuku. Ypatingą dėmesį skirkite leistinam geležtės tipui ir valdančiųjų elementų kiekiui. Visų šių dalykų pagalba dublikatų gamybos procedūra tapo greitesnė ir pigesnė.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lexus raktų gamyba”