Mitsubishi dviejų mygtukų rakto korpusas

12.00 

Mitsubishi rakto korpusas su dviem mygtukais

Aprašymas

Mitsubishi dviejų mygtukų rakto korpusas

Pristatome Mitsubishi dviejų mygtukų rakto korpusą. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Raktų korpusai

Ne paslaptis, kad raktų korpusai – nepatvarus dalykas. Jie lūžta, įskyla nukritę ar susidėvi. Tačiau, jeigu ieškote naujo rakto korpuso savo Mitsubishi – užsukote ten, kur reikia! Mes prekiaujame ne tik raktų korpusais, bet ir nuotolinio valdymo raktais. Taip pat programuojame raktus, atliekame avarinį automobilių atrakinimą. Programuojame raktus Vilniuje. Kreipkitės, jeigu Jums reikalingas profesionalus raktų programavimas.

O Renault vairuotojams siūlome ir visą kompleksą Renault užvedimo kortelių aptarnavimo paslaugų. Parduodame naujas Renault užvedimo korteles, naujus užvedimo kortelių korpusus. Kreipkitės ir tuo atveju, jeigu nusidėvėjo senas užvedimo kortelės korpusas. Pakeisime jį nauju. Taip pat atliekame Renault užvedimo kortelių remontą ir pririšimą prie automobilio.

Automobilinių raktų programavimas

Automobilinių raktų programavimas – sritis, reikalaujanti ypatingo tikslumo ir profesionalumo. Todėl patariame nepasitikėti ne profesionalais ir šią užduotį patikėti tik savo darbą išmanantiems specialistams. Galime atsakingai pareikšti, kad šioje srityje esame profesionalai. Todėl raktų gamyba Vilniuje ir jų programavimas vis dažniau vairuotojų patikimas mums. Raktai automobiliams – mūsų meistriškumas, skirtas Jūsų automobiliui.

Automobilių atrakinimas

Automobilių atrakinimas – dar viena mūsų teikiama paslauga. Nepatariame nesugebant patekti į automobilį bandyti jį avariniu būdu atrakinti patiems. Neturėdami specialių žinių, galite suklysti. O klaidos šioje srityje gali brangiai kainuoti. Galite pažeisti užrakinimo mechanizmą ir tada rūpesčių bus dar daugiau. Taigi patariame avarinį automobilio atrakinimą patikėti tik kvalifikuotiems meistrams.

Automobilio atrakinimas Vilniuje mūsų įmonės meistrų vykdomas visą parą. Kad ir dėl kokios priežasties negalite patekti į savo transporto priemonę, kreipkitės į mus. Avariniam atrakinimui naudojame specialią įrangą. Todėl atrakinsime automobilį greitai ir saugiai. Avarinis automobilių atrakinimas atliekamas visų markių automobiliams, bet kurioje Vilniaus miesto ar rajono dalyje. Skambinkite – išspręsime Jūsų problemą!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mitsubishi dviejų mygtukų rakto korpusas”