Mitsubishi raktų gamyba

Gaminame, programuojame  raktus, Mitsubishi automobiliams.

  • Mitsubishi raktų gamyba

  • Mitsubishi raktų programavimas

  • Mitsubishi raktų remontas

  • Mitsubishi raktų korpusai

  • Avarinis Mitsubishi automobilių atrakinimas


Adresas:
Pilaitė, Varnės g. 46
Vilnius
LT-06261

Darbo laikas:
I-VII
10.00 – 22.00

PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!


Susisiekime:

Tel. Nr.: +370 604 51 507
Skype: [skype-status]
El.paštas: susisiekti
Sekite mus Facebook

Aprašymas

„Mitsubishi“ raktų gamybos ypatumai

Mitsubishi raktų gamyba. Šiandien automobilių savininkai gali pasinaudoti aukštos kokybės „Mitsubishi“ raktų remonto, kopijavimo, gamybos ir korpusų keitimo paslaugomis. Nuo 1995 m. visuose šios prekės ženklo automobilio raktuose yra įrengiamas lustas. Galima pagaminti rakto su mikroschema kopiją pagal originalą arba spynelę. Rakto eksploatavimo metu neretai nusidėvi geležtė, mygtukas, korpusas. Šiuo metu galima užsisakyti automobilių raktus, pakeičiant korpusą nauju ir perkeliant elektroniką už prieinamą kainą.

„Mitsubishi“ rakto lusto perprogramavimas ir rakto geležtės gamyba

Atkurti raktą galima jam sulūžus, smarkiai nusidėvėjus, taip pat pametus rakto originalą arba jo vagystės atveju. Jei automobilio savininkas kreipiasi dėl mygtukų užstrigimo, specialistas keičia korpusą ir perkelia elektroniką. Jei reikia, naudojama firminio rakto kopija arba raktas su atlenkiama geležte. Pagal kainą rakto korpuso su mygtukais keitimas yra antroje vietoje po pigesnės procedūros, kai gaminamas raktas be lusto. Geležtės gamybai yra naudojamos specialios staklės, kurios visas procedūras atliekamos automatiškai, nurodžius būtinus darbo parametrus. Išskirtinė gaminio kokybė ir rezultato tikslumas garantuojamas, nes gaminant rakto mechaninę dalį yra pašalinamas žmogiškasis faktorius.

Mitsubishi raktų gamyba

Atsižvelgiant į „Mitsubishi“ automobilio gamybos metus, nustatoma rakto su lustu dublikato kaina. Individuali kaina apskaičiuojama atkuriant raktus, jei savininkas visiškai neturi raktų. Naudojant specialius įrankius ir įrangą, atliekamas automobilio atrakinimas ir duomenų nuskaitymas iš imobilizatoriaus aparatinės įrangos. Po kodo keitimo vykdomas jo įrašymas patogiu būdu ir automobilio apsaugos sistemos sinchronizavimas su rakto dublikatu. Paskutinis perprogramavimo etapas yra funkcionavimo tikrinimas. Profesionali rakto gamyba  atliekama greitai, o atliktai paslaugai suteikiama garantija. Prieinama kaina leidžia kiekvienam užsisakyti rakto dublikato gamybą be žymių piniginių išlaidų, jei to reikia.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Mitsubishi raktų gamyba”