Nissan Micra | Navara | Note | X-Trail | Qashqai dviejų mygtukų rakto korpusas

10.00 

Tinka:
Nissan Micra
Nissan Navara
Nissan Note
Nissan X-Trail
Nissan Qashqai

Aprašymas

Nissan Micra, Navara, Note, X-trail, Qashqai dviejų mygtukų rakto korpusas

Pristatome Nissan dviejų mygtukų rakto korpusą, tinkantį toliau vardijamiems Nissan modeliams: Micra, Navara, Note, X-trail ir Qashqai. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Raktų korpusai

Raktų korpusai – itin paklausi prekė. Juk juos lengva netyčia sugadinti. Jei taip atsitiko, nesijaudinkite! Pas mus rasite ne tik Nissan, bet ir kitų automobilių markių raktų korpusų. Taip pat prekiaujame nuotolinio valdymo raktais. Atliekame raktų programavimą. Programuojame raktus daugeliui automobilių markių. Programuojame raktus Vilniuje. Tačiau mūsų kokybišku darbu patenkinti vairuotojai atvyksta ir iš kitų Lietuvos miestų.

Ypač suklusti turėtų tie vairuotojai, kurie vairuoja ne tik Nissan, bet ir Renault automobilį. Renault markės automobiliams siūlome naujas užvedimo korteles su pririšimu prie automobilio. Taip pat parduodame naujus užvedimo kortelių korpusus. Atliekame visapusišką užvedimo kortelių remontą. Taigi, jeigu Jums reikalingas automobilinių raktų programavimas – kreipkitės į mus! Nustebinsime klientui palankiu kokybės ir kainos santykiu! Raktų gamyba Vilniuje mūsų ištikimų klientų patikima mums su pasitikėjimu. Stengiamės pateisinti jų lūkesčius. Todėl užsakymų susilaukiame vis daugiau. Raktai automobiliams – sritis, kurioje sukaupėme neįkainojamą patirtį. Leiskite ją pritaikyti kokybiškesniam Jūsų vairavimo malonumui!

Dar viena mūsų teikiama paslauga – avarinis automobilio atrakinimas. Jį vykdome visą parą. Visame Vilniaus mieste ir rajone. Ištiko nelaimė ir Jums reikalingas greitas ir operatyvus avarinis automobilio atrakinimas? Kreipkitės į mus ir mes išspręsime Jūsų problemą! Padėsime atrakinti ir užvesti Jūsų automobilį. Tai atliksime naudodami specialią įrangą, todėl Jūsų automobilis bus atrakintas saugiai, nepadarant žalos.

Automobilio atrakinimas

Kad ir kas nutiko: užsitrenkė automobilio durelės, sugedo ar užstrigo užvedimo spynelė – mes Jums padėsime! Esame patyrusių meistrų komanda, atliekanti automobilio avarinį atrakinimą. Nepatariame bandyti patiems atrakinti automobilį, kai reikalinga meistrų pagalba. Galite pakenkti savo transporto priemonei. Skambinkite mums ir atvyksime bet kuriuo paros metu!

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nissan Micra | Navara | Note | X-Trail | Qashqai dviejų mygtukų rakto korpusas”