Rakto korpusas – skirtas Nissan Micra | Navara | Note | X-Trail | Qashqai, dviejų mygtukų

10.00 

Tinka:
Nissan Micra
Nissan Navara
Nissan Note
Nissan X-Trail
Nissan Qashqai

Automobilių raktų gamyba Vilniuje

  • Naujų automobilinių raktų gamyba, raktų programavimas  (“pririšimas“ prie automobilio)
  • Anksčiau pamestų raktų ištrynimas iš automobilio atminties
  • Užvedimo rakto pagaminimas pagal spyną
  • Automobilių raktų remontas (mygtukų, korpusų,  mechanizmų keitimas)
  • Avarinis automobilių atrakinimas
  • Prekyba raktais, raktų korpusais
  • DPF / FAP programinis išjungimas
  • EGR programinis šalinimas
  • Imobilizatoriaus programinis išjungimas (immo Off)
  • Variklio valdymo bloku (ECU) remontas, klonavimas, programavimas
  • SRS (Airbag valdymo blokų programavimas)

prekes išsiunčiame per 3d.d.*

Aprašymas

Nissan Micra, Navara, Note, X-trail, Qashqai automobiliam skirtas, – dviejų mygtukų rakto korpusas

Pristatome Nissan automobiliam skirą,- dviejų mygtukų rakto korpusą, tinkantį toliau vardijamiems Nissan modeliams: Micra, Navara, Note, X-trail ir Qashqai.

Raktų korpusai

Raktų korpusai – itin paklausi prekė. Juk juos lengva netyčia sugadinti. Jei taip atsitiko, nesijaudinkite! Pas mus rasite ne tik Nissan, bet ir kitų automobilių markių raktų korpusų. Taip pat prekiaujame nuotolinio valdymo raktais. Atliekame raktų programavimą. Programuojame raktus daugeliui automobilių markių. Programuojame raktus Vilniuje. Tačiau mūsų kokybišku darbu patenkinti vairuotojai atvyksta ir iš kitų Lietuvos miestų.

Ypač suklusti turėtų tie vairuotojai, kurie vairuoja ne tik Nissan, bet ir Renault automobilį. Renault markės automobiliams siūlome naujas užvedimo korteles su pririšimu prie automobilio. Taip pat parduodame naujus užvedimo kortelių korpusus. Atliekame visapusišką užvedimo kortelių remontą. Taigi, jeigu Jums reikalingas automobilinių raktų programavimas – kreipkitės į mus! Nustebinsime klientui palankiu kokybės ir kainos santykiu! Raktų gamyba Vilniuje mūsų ištikimų klientų patikima mums su pasitikėjimu. Stengiamės pateisinti jų lūkesčius. Todėl užsakymų susilaukiame vis daugiau. Raktai automobiliams – sritis, kurioje sukaupėme neįkainojamą patirtį. Leiskite ją pritaikyti kokybiškesniam Jūsų vairavimo malonumui!

Dar viena mūsų teikiama paslauga – avarinis automobilio atrakinimas. Jį vykdome visą parą. Visame Vilniaus mieste ir rajone. Ištiko nelaimė ir Jums reikalingas greitas ir operatyvus avarinis automobilio atrakinimas? Kreipkitės į mus ir mes išspręsime Jūsų problemą! Padėsime atrakinti ir užvesti Jūsų automobilį. Tai atliksime naudodami specialią įrangą, todėl Jūsų automobilis bus atrakintas saugiai, nepadarant žalos.

Automobilio atrakinimas

Kad ir kas nutiko: užsitrenkė automobilio durelės, sugedo ar užstrigo užvedimo spynelė – mes Jums padėsime! Esame patyrusių meistrų komanda, atliekanti automobilio avarinį atrakinimą. Nepatariame bandyti patiems atrakinti automobilį, kai reikalinga meistrų pagalba. Galite pakenkti savo transporto priemonei. Skambinkite mums ir atvyksime bet kuriuo paros metu!

Raktų gamyba Nissan automobiliams

Paslaugos

Automobilių raktų remontas – Jeigu jūsų automobilio raktas neveikia tinkamai arba yra sugedęs, mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti raktų remontą ir suteikti jiems antrą gyvenimą.

Automobilių atidarymas – Užsirakino automobilis? Mūsų greita ir patikima atrakinimo paslauga padės jums greitai patekti į automobilį.

FAP / DPF programinis šalinimas – Atsikratykite variklio problemų ir pagerinkite jo veikimą su mūsų FAP/DPF programiniu šalinimu.

Chip tuning – variklio galios didinimas – Siekiant maksimalaus automobilio našumo ir efektyvumo, siūlome profesionalų chip-tuning paslaugas variklio galios didinimui.

Jei turite klausimų, susisiekite su mumis: Kontaktai

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.