SsangYong raktų gamyba

Gaminame, programuojame  raktus, SsangYong automobiliams.

 • SsangYong raktų gamyba
  SsangYong  Actyon raktų gamyba, programavimas
  SsangYong Chairman raktų gamyba, programavimas
  SsangYong Korando raktų gamyba, programavimas
  SsangYong Kyron raktų gamyba, programavimas
  SsangYong Musso raktų gamyba, programavimas
  SsangYong Rexton raktų gamyba, programavimas
  SsangYong Stavic Rodus raktų gamyba, programavimas

 • SsangYong  raktų programavimas

 • SsangYong raktų remontas

 • SsangYong raktų korpusai

 • Avarinis SsangYong automobilių atrakinimas


Adresas:
Pilaitė, Varnės g. 46
Vilnius
LT-06261

Darbo laikas:
I-VII
10.00 – 22.00

PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!


Susisiekime:

Tel. Nr.: +370 604 51 507
Skype: [skype-status]
El.paštas: susisiekti
Sekite mus Facebook

blank

Kategorijos: , Brand:

Aprašymas

SsangYong raktų gamyba

SsangYong raktų gamyba. Šiuo metu automobilinį raktą galima atkurti pagal užraktą arba pateikus originalą. Iš esmės lustinis „SsangYong“ raktas yra unikalus įrenginys, savo išvaizda primenantis 1990-ųjų ir 2000-ųjų metų pradžios automobilinių raktų analogus. Vienintelis dalykas, jo vidinis „įdaras“ yra dešimtis kartų geresnis už tokius gaminius. Taip yra, nes šiuolaikinių korėjietiškų automobilių raktuose yra įdiegtas personalizuotas programinis lustas, kuris yra rakto (atlenkiamo, klasikinio) galvutėje ir turi specialų kodą. Šifravimas tiesiogiai kontaktuoja su automobilio apsaugine sistema, šalindamas tikimybę, kad automobilis bus užvestas kitu raktu. Jei reikia, automobilio savininkas gali užsisakyti pas mus automobilių „SsangYong“ raktų dubliavimą, gamybą, remontą arba korpusų keitimą.

Lustų programavimas

Eksploatavimo metu gali būti sugadintas plastikinis korpusas su mygtukais arba gali nusidėvėti rakto strypas. Elektronikos perkėlimo būdu gali būti atkurtas nefunkcionuojantis gaminys. Jei reikia, atliekamas pilnos firminio rakto kopijos arba šiuolaikinio atlenkiamo analogo parinkimas. Bet kokiu atveju darbus atlieka kvalifikuoti specialistai, naudojantys profesionalias stakles ir suteikiantys garantiją.

Be dublikato, transporto priemonės savininkas gali užsisakyti tik „SsangYong“ lustą. Tokį gaminį galima įrengti įvairiuose signalizacijos pulteliuose. Jį programuoja specialistas, naudodamas tam tikrą įrangą, kuri leidžia gaminti atskirus lustus ir pačius raktus įvairių gamybos metų „SsangYong“ automobiliams.

Pametus raktą, jam sulūžus arba nusidėvėjus rakto geležtei, galima užsisakyti jo dublikatą arba naują gaminį su lustu. Taip pat teikiamos elektroninių valdymo blokų ir imobilizatorių programavimo paslaugos. Taigi, Pietų Korėjos gamintojo automobilių savininkams mes teikiame visas raktų programavimo ir gamybos paslaugas, priklausomai nuo esamos problemos ypatumų. Imobilizatorius ir lustinis raktas „SsangYong“ – uždegimo mazgo apsaugos elementai ir transporto priemonės saugumo garantija.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “SsangYong raktų gamyba”