Subaru raktų gamyba

Gaminame, programuojame  raktus, Subaru automobiliams.

  • Subaru raktų gamyba

  • Subaru raktų programavimas

  • Subaru raktų remontas

  • Subaru raktų korpusai

  • Avarinis Subaru automobilių atrakinimas


Adresas:
Pilaitė, Varnės g. 46
Vilnius
LT-06261

Darbo laikas:
I-VII
10.00 – 22.00

PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!


Susisiekime:

Tel. Nr.: +370 604 51 507
Skype: [skype-status]
El.paštas: susisiekti
Sekite mus Facebook

Aprašymas

Subaru raktų gamyba

Kreiptis į specialistą, kuris pagamins automobilio rakto dublikatą, galima tada, kai raktas sulūžo, nusidėvėjo, buvo pamestas arba pavogtas. Profesionalas gali padėti tuo atveju, kai įvyko spynos blokavimas. Gaminant geležtę, ant kurios bus sukurtas unikalus raštas staklių pagalba, gali būti panaudota viena iš tokių medžiagų rūšių:

plienas (dublikatas laikui bėgant susidėvi ir reikalauja keitimo);

žalvaris (iš jo pagaminti raktai laikomi universaliais ir tarnauja pakankamai ilgai);

sidabro ir nikelio lydinys (toks gaminys gana brangiai kainuoja, bet yra puikiai eksploatuojamas).

„Subaru“ raktų dublikatų gaminimo variantai

Po geležtės gamybos specialistas atlieka „Subaru“ imobilizatoriaus lusto programavimą. Atsižvelgiant į susidariusios situacijos ypatumus, pasirenkamas vienas iš trijų galimų šios procedūros atlikimo būdų:

per diagnostines jungtis (paprastai OBD2);

naudojant imobilizatoriaus darbinę atmintį;

lusto kopijos kūrimo būdu.

Priklausomai nuo transporto priemonės modelio ir gamybos metų, programavimas pagal imobilizatoriaus darbinę atmintį atliekamas, jei jis yra, taip pat, jeigu yra BCM arba variklio blokas (ECU), skydelis arba antena. Automobilį būtina pristatyti, kai reikia atlikti automobilio atrakinimą, ir jei imobilizatoriaus lusto programavimas atliekamas per OBD2, nes būtina prijungti specialius įrenginius.

Norint sukurti rakto (lusto) kopiją, dažnai reikia turėti pagrindinį raktą, bet gali būti reikalingas ir pats automobilis, priklausomai nuo automobilio modelio ir gamybos metų. Jei reikia, specialistas pagamins „Subaru“ raktą pagal užraktą. Atkūrimas atliekamas pagal užrakto šerdį, kurioje yra daug slaptų elementų. Taigi, galite užsisakyti plieno raktą (pigų ir universalų variantą), dublikatą plastikiniame korpuse (patogu naudoti, bet laikui bėgant viršutinė dalis nusidėvi), raktą su lustine kortele. Paskutinis „Subaru“ raktų tipas laikomas santykinai nauju – jis naudojamas tik modeliuose su specialia apsaugos sistema.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Subaru raktų gamyba”