Toyota raktų gamyba

Toyota raktų gamyba Vilniuje

  • Toyota raktų gamyba
  • Toyota raktai
  • Toyotaraktų korpusai
  • Toyota raktų remontas
  • Toyota raktų programavimas
  • Avarinis Toyota automobilių atrakinimas

Greitai ir kokybiškai pagaminsime raktą Toyota automobiliui.

Toyota raktų gamyba.
Dirbame tik su modernia kompiuterizuota įranga su kuria pagaminsime kokybišką ilgai tarnaujanti raktą Jūsų Toyota automobiliui. Jei turite tik vieną raktą, ar Toyota raktas ne visada užveda automobilį rekomenduojame įsigyti atsarginį raktą. Taip Jus sutaupysite laiko ir pinigų.

Raktus gaminame įvairių modelių Toyota automobiliams. Tai gali būti paprastas raktas, raktas su imoimobilizatoriumi. Taip pat galime pasiūlyti smart raktą (beraktė užvedimo sistema su START / STOP mygtuku)

Rakto mechaninės dalies gamyba

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=2Hrv-HPWx00[/embedyt]

 


Adresas:
Pilaitė, Varnės g. 46
Vilnius
LT-06261

Darbo laikas:
I-VII
10.00 – 22.00

PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!


Susisiekime:

Tel. Nr.: +370 604 51 507
Skype: [skype-status]
El.paštas: susisiekti
Sekite mus Facebook

Aprašymas

Jei reikia pagaminti transporto priemonės rakto dublikatą, šio klausimo sprendimas gali užtrukti keletą minučių ar valandų. Ruošinių ir specialios įrangos naudojimas leidžia meistrui gaminti automobilių raktų kopijas, jei raktas buvo prarastas, pavogtas, sulaužytas. Paprastai kopijos gamybos tvarka apima trijų pagrindinių procedūrų atlikimą:

geležtės gamyba;

lusto programavimas ir jo sinchronizavimas su apsaugos sistema;

naujų duomenų įvedimas į valdymo pultą.

Darbinių procesų ypatumai

Geležtės gamybai meistras naudoja ruošinį, kuris yra apdirbamas aukšto tikslumo CNC staklių pagalba. Kadangi prietaiso atmintyje yra daugybė raktų raštų įvairiems „Toyota“ modeliams, ši procedūra atliekama be trūkumų ir su tikslios rakto kopijos gamybos garantija.

Po rakto mechaninės dalies gamybos meistras pradeda elektroninės sudedamosios dalies korekciją. Rakto dublikato sinchronizavimui su valdymo sistema reikia atlikti keletą operacijų. Visų pirma specialistas nuskenuoja informaciją iš originalaus rakto arba gauna duomenis iš imobilizatoriaus, nes kiekvienas kodas yra individualus. Darbas su nauja apsaugos sistema vykdomas specializuotos įrangos pagalba. Po reikiamų duomenų įvedimo specialistas tikrina užprogramuoto rakto funkcionalumą. Paprastai rakto programinės įrangos variantas parenkamas atsižvelgiant į „Toyota“ modelį ir jos gamybos metus.

Dirbant su mygtukiniu raktu dublikato gamybos procedūra baigiasi reikalingų programų įdiegimu į nuotolinio valdymo pultą. Automobilio rakto kopijos profesionali gamyba  garantuoja tikslų originalios rakto geležtės linijų, įdubų ir iškyšulių atkartojimą bei elektroninės sistemos taisyklingą darbą. Jei reikia, meistras gali pagaminti rakto kopiją bet kuriam „Toyota” modeliui pagal užraktą, kas leidžia išspręsti automobilio savininko problemą, neturint originalaus rakto dėl praradimo arba vagystės.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Toyota raktų gamyba”