Volvo S40 | V40 | S70 | C70 | V70 | trijų mygtukų pultelio korpusas

10.00 

Tinka automobiliams:
Volvo S40
Volvo V40
Volvo S70
Volvo C70
Volvo V70

Aprašymas

Volvo S40, V40, S70, C70, V70 trijų mygtukų pultelio korpusas

Pristatome Volvo S40, V40, S70, C70, V70 trijų mygtukų pultelio korpusą. Šiai prekei reikalingas išankstinis užsakymas. Jį pateikti galite sekdami šia nuoroda. Jeigu esate sostinės gyventojas, prekę nemokamai galite atsiimti mūsų būstinėje, adresu Įsruties g. 22, Vilnius. Jeigu gyvenate kitoje Lietuvos vietoje, siuntą Jums greitai ir saugiai pristatysime registruota Lietuvos pašto siunta.

Raktų korpusai – ne amžini. Todėl, jeigu susidėvėjo ar sulūžo Jūsų Volvo raktelių korpusas, siūlome Jums įsigyti naują. Prekiaujame ne tik raktų korpusais, bet ir nuotolinio valdymo raktais. Taip pat programuojame raktus. Šios paslaugos vis labiau populiarėja. Daugelio šiuolaikinių automobilių atrakinimas / užrakinimas ir užvedimas vykdomi specialios įrangos pagalba. Štai kodėl reikalingi specialistai, gebantys suprogramuoti raktus.

Programuojame raktus Vilniuje, bet galite pas mus atvykti ir iš kitų miestų. Kelionės išlaidos atsipirks dėka mūsų palankios klientui kainodaros ir profesionaliai suteiktų paslaugų. Taip pat kviečiame pasidomėti kita mūsų veiklos sritimi: Renault užvedimo kortelių remontu ir programavimu. Taip pat parduodame naujus Renault užvedimo kortelių korpusus. Visas reikiamas prekes ir paslaugas gaukite vienoje vietoje, atvykę į mūsų būstinę.

Automobilinių raktų programavimas – sritis, kurioje galite mumis pasikliauti! Raktų gamyba Vilniuje – konkurencinga sfera, kurioje išlieka tik stipriausi. Todėl nedelskite ir patikėkite savo automobilio raktų programavimą mums. Raktai automobiliams ir jų korpusai – mes siūlome visą vairuotojui būtinų paslaugų ir prekių spektrą.

Mes teikiame ir avarinio automobilio atrakinimo paslaugą. Kartais pasitaiko juodų dienų, kai viskas nesiseka. Kaip tyčia, dar ir automobilio raktelius užtrenkiate ar dėl kitos priežasties negalite patekti vidun. Galbūt nusėdo akumuliatorius ir nereaguoja pultas? Arba neveikia durų spynelė, o kitaip patekti į automobilį neturite galimybės? Bet kuriuo iš šių atvejų atvyksime į Jūsų nurodytą vietą ir saugiai atrakinsime automobilį.

Avarinis automobilio atrakinimas mūsų specialistų vykdomas naudojant specialią įrangą. Todėl ši operacija atliekama be žalos Jūsų automobiliui. Kreipkitės, jeigu Jums reikalingas greitas ir operatyvus avarinis automobilių atrakinimas. Avarinis automobilių atrakinimas atliekamas visų markių automobiliams Vilniaus mieste.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Volvo S40 | V40 | S70 | C70 | V70 | trijų mygtukų pultelio korpusas”