KIA raktų gamyba

Gaminame, programuojame  raktus, elektroninius (smart) raktus Kia automobiliams.

  • Kia raktų gamyba

  • Kia raktų programavimas

  • Kia raktų remontas

  • Kia raktų korpusai

  • Kia raktų gamyba, programavimas

  • Avarinis Kia automobilių atrakinimas

Kia automobiliui raktą pagaminsime per valandą.

Kia raktų gamyba

Dirbame tik su modernia kompiuterizuota įranga su kuria pagaminsime kokybišką ilgai tarnaujanti raktą Jūsų Kia automobiliui. Jei turite tik vieną raktą, ar Kia raktas ne visada užveda automobilį rekomenduojame įsigyti atsarginį raktą. Taip Jus sutaupysite laiko ir pinigų.

Raktus gaminame įvairių modelių Kia automobiliams. Tai gali būti raktas be nuotolinio valdymo, raktas su nuotoliniu valdymu. Taip pat galime pasiūlyti smart raktą (beraktė užvedimo sistema su START / STOP mygtuku)


Adresas:
Pilaitė, Varnės g. 46
Vilnius
LT-06261

Darbo laikas:
I-VII
10.00 – 22.00

PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!


Susisiekime:

Tel. Nr.: +370 604 51 507
Skype: [skype-status]
El.paštas: susisiekti
Sekite mus Facebook

blank

[bws_googleplusone]

Kategorijos: , Brand:

Aprašymas

„Kia“ raktų gamybos ypatumai

Šiuolaikinių technologijų naudojimas leidžia meistrams pagaminti automobilio rakto dublikatą pagal nusidėvėjusį originalą arba užraktą. Antrasis variantas yra ypač aktualus, nes leidžia gaminti automobilių raktus, kurie buvo pamesti dėl neatsargumo arba pavogti. Specialistui nesunku pagaminti ir paprastą, ir atlenkiamą naują „Kia“ raktą.

Dublikato gamybos specifika

Priklausomai nuo to, kokio sunkumo lygio užduotis yra pateikiama meistrui, „Kia“ rakto kopijos gamyba gali užtrukti kelias minutes ar valandas. Bet kokiu atveju specialisto darbui naudojama specializuota įranga ir ruošiniai.

Profesionali rakto gamyba atliekama trimis etapais:

geležtės gamyba;

lusto programavimas ir jo sinchronizavimas su apsaugos sistema;

naujų duomenų įvedimas į valdymo pultą.

Pirmoji operacija atliekama naudojant aukšto tikslumo CNC stakles. Įrenginio duomenų bazėje yra informacija apie įvairių „Kia” modelių raktų geležčių parametrus. Tai leidžia gaminti geležtes, kurių grioveliai yra skirtingo gylio, iškyšos – skirtingo aukščio, taip pat ir rakto plotis gali būti įvairus. Geležtės gamybos procesas leidžia pagaminti rakto kopiją, kuri pilnai atitinka nesusidėvėjusį originalą (jei raktas yra gaminamas pagal pavyzdį).

Programavimas – tai operacija, leidžianti užtikrinti transporto priemonės atsaką į raktą. Šiam tikslui pasiekti visi būtini duomenys įrašomi į imobilizatorių, naudojant diagnostikos jungtį, atminties atvaizdą arba tiesiogiai kopijuojant raktą. Norint sinchronizuoti valdymo sistemą su raktu, yra nuskaitoma imobilizatoriaus programinė įranga arba skenuojami rakto duomenys.

Paskutinis programavimo etapas – dublikato funkcionavimo tikrinimas. Kai gaminama rakto kopija su mygtukais, baigiamajame etape vykdomas nuotolinio valdymo pulto programavimas. Paprastai specialistas suteikia vienerių metų garantiją pagamintam produktui, programinei įrangai, rakto „pririšimui” prie automobilio ir programavimui.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “KIA raktų gamyba”