Nissan raktų gamyba

Gaminame, programuojame  raktus, Nissan automobiliams.

  • Nissan raktų gamyba

  • Nissan raktų programavimas

  • Nissan raktų remontas

  • Nissan raktų korpusai

  • Avarinis Nissan automobilių atrakinimas

Adresas:
Pilaitė, Varnės g. 46
Vilnius
LT-06261

Darbo laikas:
I-VII
10.00 – 22.00

PRIEŠ ATVYKSTANT BŪTINA SUSITARTI DĖL LAIKO!


Susisiekime:

Tel. Nr.: +370 604 51 507
Skype: [skype-status]
El.paštas: susisiekti
Sekite mus Facebook

Aprašymas

Nissan raktų gamyba. Ant „Nissan” markės automobilio stiklo neretai galima pamatyti emblemą su sakalo vaizdu. Tai yra „NATS” firmos, japoniško apsaugos nuo vagystės sistemos gamintojo logotipas. Automobilinis koncernas pradėjo diegti šias sistemas nuo 1995 metų. Vienas iš „Nissan AntiTheft” sistemos elementų yra raktas su įmontuotu siųstuvu-imtuvu. Bandant užvesti automobilį netinkamo įrengino pagalba, apsaugos nuo vagystės sistema blokuoja transporto priemonės variklį. Todėl Nissan raktų gamyba turi visą eilę ypatumų.

Nissan raktų gamyba – kodėl neverta kopijuoti rakto savarankiškai?

Nuo pat sukūrimo momento „NATS” sistema buvo nuolat tobulinama. Pirmosios raktų kartos atrodė kaip įprastiniai raktai, o automobilio atidarymui tiesiog reikėjo pasukti atrakinimo įrenginį uždegimo spynelėje. Tačiau šiuolaikiniai „Nissan” modeliai yra komplektuojami „intelektualiais“ raktais (ant jų korpuso yra įrengti keli valdymo mygtukai) arba išmaniaisiais įrenginiais. Pirmuoju atveju norint patekti į automobilį pakanka prieiti prie durų. Imobilizatorius atpažįsta „Intelligent“ raktą ir leidžia valdyti automobilį. Norint užvesti variklį reikia pasukti uždegimo užrakto plastikinę rankenėlę.

Išmanusis įrenginys yra novatoriškiausio apsaugos nuo nuvarymo sistemos varianto sudėtinė dalis. Jame taip pat yra įrengtas START/STOP mygtukas, kuris veikia tik tuo atveju, kai raktas yra salone (specialioje angoje, ant sėdynės arba savininko kišenėje).

Atsarginio rakto gamyba vyksta dviem etapais. Pirmasis – tai jo mechaninės dalies kopijavimas (šiuolaikinių raktų geležtė dažniausiai yra paslėpta pakabuko korpuse). Antrasis – įrenginių su mygtukais kodų įrašymas arba „Intelligent“ rakto bloko adaptacija. Šį procesą geriau patikėti specialistams, nes nuo pačio pirmojo bandymo užprogramuoti lustą savarankiškai automobilis blokuoja variklį. Specialistai turi visą būtiną įrangą ir programas imobilizatoriaus ir „Nissan” raktų derinimui. Jie parinks unikalų kodą, priskirtą konkrečiam automobiliui, ir įkels šiuos duomenis į lustą. Paskui mesitrai visiškai suderins sistemą, kad joje nebūtų klaidų ir kad ji laiku reaguotų, priartėjant savininkui su raktu. Taigi, tinkamai veikiant „NATS” sistemai, automobilis bus saugus.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Nissan raktų gamyba”